Pożyczki i kredyty niekomercyjne

Klientami Krϋger Finanzierung są fundusze i instytucje udzielajace niekomercyjnego finansowania w formie pożyczki lub kredytu poza bankowego. W zależności od sytuacji firmy nasi eksperci przede wszystkim analizują obecną kondycję firmy, a następnie doradzają i wdrażają instrumenty finansowe dostosowane do możliwości obsługi długu i ewentualnych zabezpieczeń.


Koszt pożyczki lub kredytu poza bankowego nie zawsze musi być wyższy niż w przypadku komercyjnego kredytu udzielanego przez bank. Ocena bieżącej sytuacji oraz status majątkowy jak i cel przeznaczenia środków finansowych ma niebagatelne znaczenie. Każda firma znajduje się w innej sytuacji, zazwyczaj wydaje się, że jest ona bez wyjścia bądź przedsiębiorca decyduje się na tzw. lichwę.


Zanim podejmiesz kroki zmierzające do zaciągnięcia zobowiązania finansowego, skorzystaj z doradztwa finansowego, a pozwoli Tobie to uniknąć niepotrzebnych problemów związanych z zachowaniem należytej płynności finansowej, wyprzedażą lub utratą majątku lub należytą obsługą długu. Zadaniem ekspertów Krϋger Finanzierung jest staranne dobranie najwłaściwszego rozwiązania, pozwalającego firmie poprawić płynność finansową lub ją odzyskać z jednoczesną możliwością obsługi długu i perspektywą rozwoju i wdrożenia instrumentów finansowych komercyjnych.


Co oferujemy

W zależności od oceny bieżącej i zapotrzebowania na kapitał, możesz uzyskać:


● Poręczenie,

● Pożyczkę na preferencyjnych warunkach kosztowych,

● Pożyczkę hipoteczną,

● Kredyt niekomercyjny, pozabankowy.


<<<powrót

Zasoby powiązane: