O KrŰger finanzierung

Zespół Krűger Finanzierung to wiodący specjaliści w dziedzinie doradztwa biznesowego i finansowego komercyjnych i niekomercyjnych rynków bankowych i pozabankowych w Polsce i na rynku międzynarodowym, europejskim. Pomagamy przedsiębiorstwom z wielu branż w pozyskiwaniu finansowania na rozwój firmy oraz w celu utrzymania i poprawy płynności finansowej.


DLACZEGO MY:

Krűger Finanzierung jest niezależnym specjalistą w domenie doradztwa, który łączy przedsiębiorców bezpośrednio z instytucjami finansującymi, jednocześnie zapewniając rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Doradzamy firmom pragnącym pozyskać komercyjne bądź niekomercyjne finansowanie zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami bilansowymi, zabezpieczone np. maszynami i urządzeniami, zapasami lub udziałami bądź nieruchomościami.

Dzięki naszym doskonałym relacjom i wzorowej reputacji wśród społeczności biznesowych i finansów, możemy pomóc Ci znaleźć instytucje finansowe, które są skłonne udzielić finansowania oraz bez ograniczeń umożliwią dalszy rozwój firmy.

Nasi klienci, instytucje finansowe oferują pełne spektrum produktów finansowych oraz indywidualnych rozwiązań, udostępniają niezbędną gotówkę uwzględniając wielkość potrzeb i planowany rozwój Twojej firmy.

Nasza głębokość zrozumienia rynku, ocena analityczna sytuacji oraz zrozumienie miejsca i potrzeb Twojej firmy, pozwala nam przedstawiać obiektywną pomoc i wsparcie, które jest potrzebne w pozyskania finansowania dla Twojej firmy.

Nasz kompetentny zespół pochodzi z wielu różnych środowisk finansowych i posiada ponad 10 letnie doświadczenie w sektorze finansów i doradztwa biznesowego, co pozwala naszym klientom dobierać najlepsze rozwiązania i osiągać wyznaczone cele.<<<powrót